1 Günde 2 Kilo Zayıflatan Detoks Diyeti


1 Günde 2 Kilo Zayıflatan Detoks Diyeti

1 günde 2 kilo zayıflamak sizin elinizde. İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ışığında vücudunuza detoks etkisi yaratarak 1 günde 2 kilo zayıflama imkanına sahip olursunuz.

Zayıflamak, oldukça zahmet gerektiren bir uygulamadır. Çeşitli diyet listeleri ile uğraşarak zayıflamaya çalışırsınız ve olumsuz sonuçlarla karşılaştığında psikolojik olarak daha fazla yıpranıp, daha çok kilo alırsınız. Zayıflamak için dönem dönem vücudunuza detoks yapmalısınız. Bu diyet listesi ile vücudunuzda bulunan zararlı maddeleri uzaklaştırarak detoks etkisi yaratabilirsiniz. Detoks etkili bu diyet listesi sayesinde uzun uğraşlar vermeden 1 gün içerisinde 2 kilo zayıflayarak kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.


1 Günde 2 Kilo Diyeti Nasıl Uygulanır?

Öncelikle kullanacağınız malzemeler oldukça az ve basitçe bulunabilir. Detoks etkisi olan bu diyet uygulamasında aşağıdaki 2 malzemeyi kullanarak zayıflama imkanına sahip olursunuz.

  • Yarım yağlı 1,5 litre süt
  • 2 yemek kaşığı yeşil çay

Ocak üzerinde kaynattığınız sütü hafif sıcaklığı geçene kadar bekletin ve taze yeşil çay yapraklarını bu sütün içerisine atın. Sütün üzerini bir örtü ile kaplayıp 20 dakika kadar demlenmesi için bırakın. Demlendikten sonra sütü süzerek bir şişe içerisine doldurun. Hazırladığınız bu yeşil çaylı süt içeceğini gün boyunca 2 saat arayla birer bardak halinde için. Bu diyeti uygularken gün boyunca başka hiçbirşey tüketmeyeceksiniz sadece bu içeceği içeceksiniz. Günü bu şekilde tamamladığınızda 2 kilo kadar zayıflamış, vücudunuzu zararlı maddelerden uzaklaştırmış olacaksınız.


Bu detoks diyetini uygularken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Süte karşı alerjisi olan kişiler belirttiğimiz 1 günde 2 kilo diyetini kesinlikle uygulamamalıdır. Bununla birlikte, safra kesesi rahatsızlığı olan, düşük tansiyon problemi yaşayan ve böbrek ağrısı sorunu ile karşılaşanlar kesinlikle bu diyetten uzak durmalıdırlar. Eğer kronik rahatsızlığınız varsa, öncelikle doktorunuza danışarak 1 günde 2 kilo diyetini uygulamaya başlamalısınız.
Yazarımız
Diyet Rehberi

Yazarımızın şu ana kadar yayınlanmış 391 tarifi bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

56 Yorum - "1 Günde 2 Kilo Zayıflatan Detoks Diyeti"

Bildir
avatar
zeynep
Ziyaretçi

yeşil çay yoksa ne yapmalıyız

Kadınca Tarifler
Yönetici

Etkisini görebilmeniz için birebir uygulamalısınız.

Bahar
Ziyaretçi

Kaç gün yapmamiş gerekli

Kadınca Tarifler
Yönetici

Sadece bir gün yapmalısınız. 2 hafta kadar ara verdikten sonra tekrarlayabilirsiniz.

sinem
Ziyaretçi

beşi bir arada çayla yapsam olurmu

Kadınca Tarifler
Yönetici

Hayır olmaz Sinem Hanım.

Elif
Ziyaretçi

Daha önce uygulamıştım etkisi var evet bugün de yapıyorum sporlada destekliycem

Elif
Ziyaretçi

700 800 gram verdim 1 günde çok açlık hissetmedim

Selda
Ziyaretçi

Hazır sütle olur mu. Olursa da onu da kaynatacak mıyız

Kadınca Tarifler
Yönetici

Olur Selda hanım. Aynı işlemi hazır sütle de yapabilirsiniz. Sevgiler..