KADINCA TARİFLER UYGULAMASI ÇIKTI, İNDİRDİNİZ Mİ?
google_play_indir  app store indir

5 Dakikada Hazırlanıp 5 Günde 5 Kilo Zayıflatan İçecek


5 Dakikada Hazırlanıp 5 Günde 5 Kilo Zayıflatan İçecek

Zayıflamak, çoğu zaman güzellik için tercih ediliyor gibi görünebilir ancak, durumun birde sağlık boyutu vardır. Aşırı kilolar nedeniyle obezite, kalp, böbrekler, karaciğer gibi organlarda ciddi sağlık sorunları meydana gelebilir. Ayrıca, fazla kilolarla diz ve eklemlerde de zarar meydana gelebildiği gibi hipertansiyon, kalp hastalığı, diyabet, safra yolu bozuklukları vb. çeşitli sağlık sorunları riskini arttırmış olursunuz.

Vücudunuzda bulunan fazla kiloların erimesi için çeşitli diyet listeleri araştırması yaparsınız. Bu diyet listeleri çoğu zaman olumlu sonuçlar vermemektedir. Diyet listelerinin olumsuz sonuçlanmasının en büyük nedeni; sindirim sistemi problemleridir. Sindirim sistemi problemlerinizi gidermediğiniz sürece istediğiniz kadar diyet yapın bir fayda sağlayamazsınız. Bu yazımızda sizlere 5 dakika gibi kısa bir sürede hazırlayacağınız içecek ile hem sindirim sistemini düzene sokacak hem de 5 günde 5 kiloya kadar zayıflayabileceksiniz.

5 Dakikada Hazırlanan, 5 Günde 5 Kilo Zayıflatabilen İçecek

5 dakika gibi kısa bir sürede hazırlayabileceğiniz bu içecek sayesinde metabolizmanız hızlanacak ve 5 günde 5 kiloya kadar zayıflayabileceksiniz.

Malzemeler:

  • 1 adet limon
  • 400 ml’lik büyük su bardağı su
  • 60 gram maydanoz

Talimatlar:

Öncelikle limonu sıkın ve maydanozu küçük parçalar halinde doğrayın. Bir kase içine doldurduğunuz malzemelere suyu ekleyin ve karıştırın.

Nasıl Tüketilmelidir?

Hazırladığınız bu karışımdan, 5 gün boyunca aç karnına tüketmelisiniz. Ardından 10 günlük bir mola uygulayarak aynı işlemi 5 günlük periyotla tekrarlayın.

Bu içecek sayesinde metabolizmanız hızlanacak ve yağ yakmaya başlayacaksınız. Yağlanmanın en büyük sorunu olan yavaş metabolizmayı ortadan kaldırarak, istenmeyen yağlardan kurtuluyoruz. Bu içecek ile metabolizmanızı hızlandırdığınız gibi aynı zamanda vücudunuza çeşitli mineraller almış olursunuz. Bu mineraller sayesinde vücutta bulunan toksinleri temizlemiş olursunuz.

 

Ayrıca maydanozun idrar sökücü etkisiyle vücuttaki fazla sıvıyı ve şişkinliği ortadan kaldırır.

Sindirim sistemini düzene soktuktan sonra, diyet yapmanıza gerek kalmadan zayıflamaya başladığınızı görerek mutlu olacaksınız.

 


loading...Yazarımız
Diyet Rehberi

Yazarımızın şu ana kadar yayınlanmış 391 tarifi bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

38 Yorum - "5 Dakikada Hazırlanıp 5 Günde 5 Kilo Zayıflatan İçecek"

Bildir
avatar
nazlı
Ziyaretçi

Posasini sûzûp suyunu mu içcez yok sa hepsini beraber mi yiycez

AyseTuzak
Editor

Suyunu süzüp içeceksiniz Nazlı Hanım.

nur
Ziyaretçi

pek anlamadim nasil icmeliyiz ne kadar gercekten hizli kilo verdiriyormu

deniz
Ziyaretçi

su ılık mı olucak yoksa soguk mu

Kadınca Tarifler
Yönetici

İçme suyu olacak Deniz Hanım.

wpDiscuz