Kaynatın ve 1 Haftada 3 Kilo Zayıflayın


Kaynatın ve 1 Haftada 3 Kilo Zayıflayın

1 haftada 3 kilo zayıflamak oldukça mutluluk verici bir sonuçtur. 1 hafta boyunca içeceğiniz bu kür ile 3 kiloya kadar zayıflama imkanına sahip olacaksınız. 7 günde 3 kilo zayıflatan bu içeceğin tarifi ve kullanım detaylarını aşağıdaki maddelerde inceleyebilirsiniz.

1 haftada 3 kilo zayıflamanıza yardımcı olacak mucizevi içecek, karanfil suyudur. Karanfilli su, hem kilo vermenize yardımcı olur hem de çeşitli sağlık sorunlarını ortadan kaldırır. Çay, tatlı gibi bir çok gıda içine ilave edebileceğiniz hoş kokulu karanfil, mide bulantısına ve diş eti hastalıklarına da çok iyi gelmektedir. Bunların yanı sıra güçlü antiseptik özelliği ile vücuttaki mikroplara karşı savaş açar. İdrar sökücüğü özelliği ile de vücudunuzdaki zararlı toksinlerin dışarı atılmasını sağlar. Karanfilin saymakla bitmez faydaları ile birlikte kilo vermenize de yardımcı olabilecek özellikleri mevcut.


1 Haftada 3 Kilo Zayıflatan Karanfilli Su Tarifi

Bu tarifi bir hafta boyunca her gün tüketmeye devam ederseniz, çok etkili sonuçlarla karşılaşırsınız. Vücudunuzdaki fazla kilolardan uzaklaşmak için her zaman doğal yöntemleri tercih etmenizi önermekteyiz. En iyi zayıflatıcı özelliği bulunan doğal içeceklerden biri de; karanfilli sudur. Çok basit işlemlerle hazırlayacağınız karanfilli su ile vücudunuzdaki yağlardan çok kısa sürede kurtulacaksınız.

  • Malzemeler : Çubuk tarçın, karanfil ve zencefil kökü
  • Yapılışı : Karanfil ile zencefil kökünden 1 tatlı kaşığı kadar kullanacaksınız. Çubuk tarçından da 1 adet olmak üzere hepsi malzemeleri demliğe alın ve üzerine 2 su bardağı kadar su ekleyin. Çay demler gibi demleyin. Demlediğiniz bu çayı, sabah ile akşam yemeklerinden en az yarım saat kadar önce içmelisiniz. (eğer çay acı gelirde içemeyecek gibi olursanız karanfili azaltabilirsiniz.)

Metabolizmayı hızlandırıp, vücudunuzda tokluk hissi sağlayan karanfilli su ile, vücuttaki toksinlerden kurtulacak ve kolayca yağ yakmaya başlayacaksınız. Karanfilli suyu tükettiğiniz süre boyunca, beslenmenize de dikkat etmeniz gerekiyor. Yağlı, şekerli, mayalı, hamurlu gıdaların tümünden uzak durmalısınız.
Yazarımız
Diyet Rehberi

Yazarımızın şu ana kadar yayınlanmış 391 tarifi bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

39 Yorum - "Kaynatın ve 1 Haftada 3 Kilo Zayıflayın"

Bildir
avatar
renk
Ziyaretçi

Karanfilli suyu tükettiğiniz süre boyunca, beslenmenize de dikkat etmeniz gerekiyor. Yağlı, şekerli, mayalı, hamurlu gıdaların tümünden uzak durmalısınız.

demişsiniz, bu son söylenenler yapılırsa zaten ideal kiloya ulaşılır.

Kadınca Tarifler
Yönetici

Bunlara dikkat edilmezse kilo verimi gerçekleşmez. Bir yandan yağlar parçalanırken diğer yandan yerine yenilerini koyarak nasıl kilo verilebilir?

serpil
Ziyaretçi

Zencefil tozumug kastettiginiz

Kadınca Tarifler
Yönetici

Hayır kök olanı

Figen
Ziyaretçi

Suyu cogaltarakmi kullanıyoruz ve yemeklerden önce içeceği mız ölçü nedir?

Kadınca Tarifler
Yönetici

Arttırmanıza gerek yok hazırladığınız karışımı gün içinde bitirecek şekilde için.

Merve
Ziyaretçi

Bir tatlı kaşığı karanfil,bir tatlı kaşığı zencefil kökü mü

Busra Akbaba
Üye

Kahvalti dan önce mi ? Kahvalti dan sonra mi ?

Kadınca Tarifler
Yönetici

Kahvaltıdan önce içmelisiniz.

Elif
Ziyaretçi

Peki kac dakika kaynatmamiz lazim

Kadınca Tarifler
Yönetici

Çay gibi demleyin hafif ılıyınca içebilirsiniz. Tadı acı gelirse su ilavesi yapabilirsiniz veya karanfil taneleriniin miktarını biraz azaltabilirsiniz.

Songül
Ziyaretçi

Yani kaynatmıyoruz çay gibi kaynamış suya atıp dinlendiriyor muyuz???

Kadınca Tarifler
Yönetici

Evet Songül Hanım.

Zubeyde
Ziyaretçi

Çubuk tarçın yerine toz tarçın olur mu?

Kadınca Tarifler
Yönetici

çubuk tarçın kullanmanızı öneririm. Tuz tarçının içimi de daha farklı olur etken maddeleri de.