Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri Sitesi3 Haftada Kilo Verdiren Acı Çay Tarifi


3 Haftada Kilo Verdiren Acı Çay Tarifi

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
5
(5)


3 Haftada Kilo Verdiren Acı Çay Tarifi

Ünlü doktor Ender Saraç, vücuttaki fazlalık yağlarınızı mucizevi şekilde eriten acı çay tarifini paylaştı. Bu çay ile vücudunuz toksinlerden arınmış olacak ve kolayca zayıflayabilmenize imkan sağlanmış olacak. Vücuttaki toksinlerin uzaklaştırılması ve yağların yakılmasına katkı sağlayan acı çay, aynı zamanda çok güçlü bir soğuk algınlığı koruyucusudur. Zayıflamaya yardımcı olduğu gibi grip ve soğuk algınlığına karşı da büyük bir koruma sağlamaktadır.

3 Haftada Zayıflatabilen Acı Çay Tarifi

Vücuda detoks etkisi yaratan acı çay tarifini uygularken, malzemelere çok iyi dikkat etmelisiniz. Eksik veya hatalı malzeme koyarsanız olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Acı çay tarifini 3 hafta boyunca hiç ara vermeden tüketmeye devam ederseniz, 3 hafta sonra hayal ettiğiniz vücuda kavuşabildiğinizi görebilirsiniz.


Malzemeler;

  • Kırmızı acı pul biber
  • Zencefil
  • Bal
  • Limon

Tüm malzemelerin doğal olmasına özel gösterin. Malzemelerin tümünü sıcak su içerisinde demleyin ve günde 3 defa ara öğünlerde tüketin. Bu çay vücudunuzun ciddi bir şekilde ter atmasını sağlayacak. Terle birlikte vücudunuzdaki toksinleri de uzaklaştırmış olacaksınız. Vücuttaki fazlalık yağların erimesi için en önemli unsur terleyebilmektir. Vücuttan attığınız ter ile yağlarınızı da yakmış olacaksınız.

Çayın içinde bulunan zencefil sayesinde kışın soğuk algınlığından korunmak için rahatlıkla tüketebilirsiniz. Grip ve soğuk algınlığına karşı güçlü bir kalkan oluşturmak istiyorsanız, bu çayı denemelisiniz.Dikkat Etmeniz Gerekenler

3 haftada zayıflamak için tüketeceğiniz çay için dikkat emteniz gereken bazı hususlar vardır. Bu çay midesi güçlü olanlar için önerilmektedir. Eğer geçmişte veya şu an yaşadığınız mide sorunları varsa bu çayı kesinlikle denememelisiniz. Mide problemlerinin yanı sıra herhangi bir sağlık sorununuz veya sürekli kullandığınız bir ilaç varsa bu çay ile ters etki yaratmamak için öncelikle doktorunuza danışmalısınız. İnternette bulduğunuz zayıflama tariflerinin hemen hemen tümü için öncelikle doktorunuza danışmalısınız, onayın ardından rahatlıkla tüketebilirisiniz.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 5 ( Oylayan kişi: 5 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?