Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri Sitesi4 Günde Göbek Eriten Kür


4 Günde Göbek Eriten Kür

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
4.3
(4)


4 Günde Göbek Eriten Kür

Göbek bölgesinde oluşan fazla yağlanmalar, fazla tuz ve şeker tüketimi, hareketsizlik ve susuzluk gibi nedenlerden dolayı oluşmaktadır. İstenmeyen yağlardan kurtulmak için elbette ki yediklerimize dikkat etmeliyiz. Ancak bu dikkatli beslenmeyi, doğal kür ve detoks tarifleri ile desteklemeliyiz. Öncelikle şekersiz, doğal ve taze ürünlerden oluşan bir kür hazırlamalıyız. Evdeki malzemeleri kullanarak kolaylıkla hazırlayabileceğiniz kür, göbek çevresinde bulunan yağlardan kurtulmayı ve 4 günde 5 cm incelmeyi sağlamaktadır.

4 Günde 5 cm İncelten Kür

Malzemeler;

  • Bir tutam taze nane yaprağı
  • Taze zencefil
  • 1 adet salatalık
  • 1 adet limon
  • 8 bardak su

Kür Hazırlanışı;

Limonu bol su ile yıkayın ve soymadan önce ortadan ikiye bölerek çekirdeklerini ayırın. İki parçaya ayırdığınız limonu ince ince doğradıktan sonra su ile 8 bardak suyu doldurduğunuz kabın içerisine bırakın. Salatalığı hafif kabuklu kalacak biçimde soyarak ince ince şeritler halinde doğrayın ve suyun içerisine ekleyin. Nane yapraklarını da bütün olarak suyun içerisine bırakın. Zencefili soyarak, diğer malzemelerin içerisine ekleyin ve karıştırın.

İçecek hazırladığınız kabı veya sürahiyi ağzı kapalı biçimde bir gece buzdolabında bekletin. Hazırladığınız karışımız gün içerisinde süzerek için. Kür içeceğini 4 gün boyunca, ara öğünlerde bir bardak tüketin.Not: Kür ve detoks tarifleri, belirli aralıklarla tüketildiği takdirde vücut için oldukça sağlıklıdır. Uykusuzluk, stres, fazla yeme ve adet dönemlerinde vücutta biriken tuz ve şekerin atılması, fazla yağların yakılması ve zararlı toksinlerden arınmak için önemli olan bu içeceklerin şekersiz olması önemlidir. Kür içecekler, sık sık idrara çıkartarak vücudu toksinlerden arındırmaktadır.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 4.3 ( Oylayan kişi: 4 )Etiketler:
Kür Tarifleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?