Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiAleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun Koronadan mı Öldü?


Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun Koronadan mı Öldü?

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
1
(1)


Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun Koronadan mı öldü?

Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun hakkında şoke eden iddia!

Aleyna Çakır’ı fuhuşa sürükleyip döverek öldürmekle suçlanan Ümitcan Uygun, sosyal medyada dolaşan iddialara göre koronavirüse yakalanıp hayatını kaybetti.Aleyna Çakır’ı döverek bayıltırken canlı yayın yapan ve Çakır’ın ölümünden sorumlu tutulan Ümitcan Uygun sosyal medya hesabından yeni paylaşımlar yapmıştı.

Aleyna Çakır olayının ardından yetiştirme yurtlarında kalan genç kızları tuzağa düşürüp fuhuşa sürüklemekle suçlanan Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun şüpheli bir şekilde intihar etmişti.Anne Uygun, ölümünden, Aleyna Çakır olayını ekrana getiren Müge Anlı’yı sorumlu tutmuştu.

“Kafanızı duvardan duvara vurun, enayiler…”

Ümitcan Uygun ise hakkındaki tüm iddialara rağmen tutuksuz yargılanırken, Aleyna Çakır’ın ailesini tehdit etmeyi de sürdürüyordu.Ümitcan Uygun sosyal medya hesabından yaptığı en son canlı yayında ise “Benim hakkımda kötü yazan arkadaşlar, ben ayakta durduğum sürece siz kudurun, kafanızı duvardan duvara vurun, enayiler…” demişti. 

Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun Koronadan öldü iddiası


Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun hakkında şoke eden iddia!

Aleyna Çakır’ı fuhuşa sürükleyip döverek öldürmekle suçlanan Ümitcan Uygun, sosyal medyada en son dolaşan iddialara göre koronavirüsten öldü.
Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 1 ( Oylayan kişi: 1 )

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?