Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiYeşilçam’ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu’nun Son Hali Herkesi Şoke Etti


Yeşilçam’ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu’nun Son Hali Herkesi Şoke Etti

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
3
(4)Gülşen Bubikoğlu

Bakışlarının ve oyunculuğunun içtenliği ile herkesi kendisine hayran bırakan bir güzel oyuncu daha. Sayısız projede yer alan ve hem komedinin hem de dramın hakkını tam anlamı ile veren bir isim.

Tarık Akan ile adeta en iyi ikili denilebilecek kadar başarılı roller. 1998 yılına Affet bizi hocam filminde rol aldıktan sonra tekrar ekranlara uğramadı.Artık kendini sadece kızı Zeynep İnanoğlu için adadı ve seneler sonrasında Cüneyt Özdemir’in kayınvalidesi oldu.

Yeşilçam’ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu’nun Son Hali ise herkesi şoke etti
Yeşilçam'ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu'nun Şimdi Ki Hali 1
1. Türkan ŞorayYeşilçam’da sultan bizim hayatımızda ise kraliçe rolünde bir usta. Yakın tarihte sinema hayatını tamamen bırakan yıldız, şimdilerde sakin bir hayat yaşamayı tercih ediyor.

Yeşilçam'ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu'nun Şimdi Ki Hali 2
2. Hülya Koçyiğit
Yeşilçam oyuncularının en gözde kadın isimlerinden bir tanesi. Haberleri gündem hiç eksik olmadı. Dönem dönem yapmış olduğu siyasi açıklamaları ile bazı isimleri mutlu ederken belirli isimleri de hayal kırıklığına uğratıyor. Kızı Gülşah Alkoçlar ve torunları ile beraber oldukça popüler olmaya devam eden ismin adeta gündemden düşmesi de imkânsız. Yeşilçam oyuncularını konuk ettiği ”film gibi hayatlar” projesi ile de yer alıyor.


Yeşilçam'ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu'nun Şimdi Ki Hali 3
3. Gülşah AlkoçlarOldukça sevimli halleri ile bebeklik dönemlerinde ekranlara gelmeye başladı. Sosyetenin tam kalbinde yerini alan isim, Engin Altan Düzyatan’ın da kayın validesi oldu.

Yeşilçam'ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu'nun Şimdi Ki Hali 4
4. Perihan SavaşHerkesin akıllarında Bitirimin önünde yediği fasulye ile yer edinen güzel oyuncu eşinin rahatsızlanarak vefat etmesinden sonra uzun bir süre ortalarda gözükmedi. Bu olayın ardından İbrahim Tatlıses ile evlendi ve istenmeyen olaylar ile sonuçlandı. Son rol aldığı Çukur dizisindeki Sultan’ın anası rolü ile de yerini hala korumayı başardı.

Yeşilçam'ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu'nun Şimdi Ki Hali 5
5. Filiz AkınBir zamanlar listenin ilk başlarında gelen güzeller güzeli bir kadın oyuncu. 44 yıldır bu kadar başarılı bir isim olmasına rağmen ekranlarda yer almıyor ve sevenlerini kendisinden mahrum bırakıyor. Çok uzun bir süre ardından Gün Akşam Oldu projesi ile ekranlara geldi ve dizi tam tutmayınca yeniden ekranlara veda etti. Son zamanlarda sağlık sorunu ile yüzleşen güzeller güzeli Yeşilçam oyuncusunun şimdilerde sağlığının daha iyi olduğu haberleri de geliyor.

Yeşilçam'ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu'nun Şimdi Ki Hali 6

Yeşilçam’ın Güzeller Güzeli Gülşen Bubikoğlu’nun son hali herkesi şoke etti
Bakışlarının ve oyunculuğunun içtenliği ile herkesi kendisine hayran bırakan bir güzel oyuncu daha. Sayısız projede yer alan ve hem komedinin hem de dramın hakkını tam anlamı ile veren bir isim.


Tarık Akan ile adeta en iyi ikili denilebilecek kadar başarılı roller. 1998 yılına Affet bizi hocam filminde rol aldıktan sonra tekrar ekranlara uğramadı. Artık kendini sadece kızı Zeynep İnanoğlu için adadı ve seneler sonrasında Cüneyt Özdemir’in kayınvalidesi oldu.


Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 3 ( Oylayan kişi: 4 )

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?