Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri Sitesi1 Ayda 10 Kilo Zayıflatabilen Sarımsak ve Ceviz Kürü


1 Ayda 10 Kilo Zayıflatabilen Sarımsak ve Ceviz Kürü

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
4.8
(44)


1 Ayda 10 Kilo Zayıflatabilen Sarımsak ve Ceviz Kürü

Diyet yapmadan kilo vermek isteyenler için mucize niteliğindeki bu kür tarifini önermekteyiz.

1 ayda 10 kiloya kadar zayıflattığı kanıtlanmış olan bu kür tarifini her gün bıkmadan uygularsanız, siz de çok iyi bir zayıflama gerçekleştirebilirsiniz.

Spor yapmadan, diyet listelerine bağlı kalmadan zayıflamanıza yardımcı olacak sarımsak ceviz kürü ile vücudunuzun kilo oranına göre 10 kiloya kadar zayıflama imkanına sahip olacaksınız.

Vücut kilo oranı derken örneklerle bilgi vermek gerekirse; 55 kilo olan bir kişi aylık 10 kilo zayıflayamaz ama 80 – 100 kilo gibi bir kilosu olan bir kişi rahatlıkla 1 ayda 10 kilo zayıflayabilir. Bu orana dikkat ederek kürü hazırlamanız gerekmektedir.

Antioksidan özelliği ile tüm tıp dünyasında da tavsiye edilen sarımsak, kolesterolü düşüren ceviz ile birlikte karışınca vücudunuza zayıflatmaya yardımcı olan mucizevi bir kür ortaya çıkıyor.Bu kürü uyguladığınız günlerde bol bol su tüketmeye özen göstermelisiniz. Yüksek kalorili gıdaları tüketmekten kaçınmalısınız. Gün içerisinde 1 saat kadar yürüş yapmanız da ekstra tavsiye edilmektedir.

Sarımsak ve Ceviz Kürü ile Ayda 10 Kilo Zayıflayabilirsiniz

Malzemeler

  • 1 diş sarımsak
  • 2-3 tane ceviz
  • İçme suyu

Nasıl Hazırlanır?

1 ayda 10 kiloya kadar zayıflama imkanı sağlayan sarımsak-ceviz kürü hazırlanması için öncelikle, 1 diş sarımsağı ve cevizleri 1 bardak su içine koyarak 1 gece kadar bekletin.

Sabah uyandığınızda aç karnına bu suyu içip cevizleri de yanında yemelisiniz. Su içinde kalan sarımsağı da küçük parçalara ayırıp yutun.

Bu kürü 1 ay boyunca düzenli olarak tüketirseniz, 1 ayın sonunda vücudunuzdaki değişime şaşırıp kalabilirsiniz.

Bu kürün en büyük dezavantajı sarımsak kokusuna maruz kalmanız ve çevrenizdekilerin de bundan rahatsız olmasıdır.


Eğer sarımsak kokusu ile uğraşmak istemiyorsanız, gün içinde yanınızda sürekli karanfil bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.Marketlerde ve aktarlarda bulabileceğiniz karanfilleri ağzınızda tutarsanız, sarım kokusunu bastırmış olursunuz.

Ayrıca, karanfilin de kilo vermeye büyük etkisi olduğunu söylemek isteriz.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 4.8 ( Oylayan kişi: 44 )2 yorum

    • Emziren annelere bu tür kürleri yapamalarını önermiyoruz Eda Hanım. Doktorunuza danışmanız daha yararınıza olacaktır. Sevgiler..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?