Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiBasen ve Kalça Eriten Çay Tarifi


Basen ve Kalça Eriten Çay Tarifi

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
5
(9)


Basen ve Kalça Eriten Çay Tarifi

Yaz bitmeden zayıflama fırsatını kaçırmayın. Basen ve kalça bölgenizdeki yağları eriten müthiş bir tarifimiz var. Doğanın bize sunduğu avantajlardan faydalanarak hazırlayacağınız çay ile basen ve kalça bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabileceksiniz.

Kadınların en çok şikayet ettiği bölgesel problemlerden biri de basen ve kalça yağlarıdır. Bir çok diyet listesi ile zayıflayabilirsiniz ancak, basen bölgenizi eritmek her zaman çok kolay olmamaktadır. Basen bölgenizi eritmek için bitkilerden yardım alabilirsiniz. Bitkileri yağ yakıcı özellikleri sayesinde bu şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Basen ve kalça eritmek için uygulayacağınız çay tarifinin etkili olması için hareket etmekten de kaçınmamalısınız. Gün içinde yapacağınız yürüyüş ve çeşitli egzersizler ile zayıflamayı hızlandırabilirsiniz. Oldukça sağlıklı bitkilerle hazırlayacağınız bu tarif sayesinde yağlarınızı eritmek sandığınızdan daha kolay olacaktır.

Basen ve kalça eriten çay ile selülit problemlerinizi de giderebileceksiniz. Selülite karşı savaş açan bitkilerden hazırlayacağınız çayı tüketerek daha sıkı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.


Suna Dumankaya’nın Basen ve Kalça bölgesi yağları ile selülite karşı savaş açan çay tarifi için talimatları dikkatlice incelemelisiniz.

Basen ve Kalça Eriten Mucizevi Çay Tarifi

Eşit Miktarlarda Kullanılmak üzere (Her birinden birer tutam) ;Kuşburnu
Funda yaprağı
Sinameki
Papatya
Rezene

Basen ve Kalça Eriten Çay Hazırlanışı

Basen ve kalça bölgenizdeki yağlardan kurtaracak çayı hazırlamak için öncelikle bir demlik içine su koyup kaynamayacak şekilde ısıtın. Isıttığınız su içerisine yukarıda belirttiğimiz beş bitkiden birer tutam ekleyin ve bir süre demlenmesi için bekleyin. Elde ettiğiniz bitki çayını süzüp tüketebilirsiniz. Bu çayı her sabah aç karnına bir bardak içmeniz önerilmektedir. 10 gün boyunca hiç ara vermeden tüketmeye devam edin ve sonra bir kaç günlük ara verin.Bu çay ile basen ve kalça bölgenizdeki yağları eritirken selülitleri de yok etmiş olacaksınız. Düzenli olarak tükettiğinizde gerçekten faydasını görebilirsiniz.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 5 ( Oylayan kişi: 9 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?