Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiBir Günde 4 Kilo Zayıflatan İngiltere Çayı Tarifi


Bir Günde 4 Kilo Zayıflatan İngiltere Çayı Tarifi

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
4.8
(49)


Bir Günde 4 Kilo Zayıflatan İngiltere Çayı Tarifi

Bu tarifi deneyenler bir günde 4 kiloya kadar zayıflama imkanına sahip oldular. İngiltere de oldukça yaygın kullanılan bu çay kürü sayesinde vücudunuzdaki şişkinlik ve yağlardan kurtulacaksınız.

Kolay zayıflamak için vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmanız gerekmektedir. Bu toksinleri ortadan kaldıracak çeşitli detoks tarifleri mevcut.


Detoks tarifler, vücudunuzu toksinlerden arındırarak sindirim sisteminizi düzene sokmada fayda sağlamaktadır. Bayanların özel çaba gösterdiği zayıflama konusunda, çeşitli detoks tarifleri arasında vereceğimiz bu çayı da denemenizi öneriyoruz.

Günde 4 Kilo Zayıflatabilen İngiltere Çayı

İngiltere’de yaygın olarak kullanılmaya başlanan bu çay aslında çok basit bir tariften oluşmaktadır.


Zayıflamak için çok etkili olan bu tarif sadece yeşil çay ve sütten oluşmaktadır. Şeker kesinlikle kullanmayacağınız tarifte, demlediğiniz yeşil çayın içine süt ekleyerek koyu bir çay elde edeceksiniz.

Bu çay sayesinde vücudunuzdaki toksinleri uzaklaştırarak sindirim sistemini düzene koyacaksınız ve ardından zayıflayabileceksiniz.

Yapmanız gereken : Yeşil çayı koyu bir şekilde demleyerek, süt ile eşit miktarlarda karıştırmak.


1 su bardağı kaynamış süte 1 tatlı kaşığı yeşil çay ilave ederek üzerini kapatın. 15 dakika kadar demlendikten sonra zayıflatan ingiltere çayı içmeye hazırdır.

Bu hazırladığınız detoks çayını, günde iki defadan fazla olmamak suretiyle, yemekten yarım saat kadar önce içmelisiniz. Bu içeceğe her gün devam ederseniz ilerleyen günlerde çok ciddi kilo kaybı yaşayabildiğinizi göreceksiniz.

Nedir Bu Çayı Etkin Kılan?


Yeşil çay ile sütün karışımından oluşan bu koyu çayın sağlığa çok fazla faydası vardır. Vücudunuzdaki yağları ve toksinleri nötralize edecek antioksidanlar ile doludur.

Eğer süt tercih etmezseniz, çok koyu bir çay demleyerekte aynı etkiyi alabilirsiniz. Bu şekilde de tüm organizmaları etkileyecek güçlü bir detoks bombası yaratabilirsiniz.


Bu güçlü karışım ile kilo vermenizi engelleyen toksinlerden vücudunuzu arındıracaksınız ve yağ yakımını hızlandırabileceksiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eğer laktoz intoleransı, böbrek hastalığı, safra kesesi rahatsızlığı ve düşük tansiyon probleminiz varsa bu çay kesinlikle size göre değil.


Ayrıca, kronik hastalığı olanlar doktoruna danışmadan bu çayı kullanmamlıdırlar. Ayrıca, günde 4 kiloya kadar zayıflamak, vücudunuzdaki fazla kilolarla orantılıdır.

Örneğin; 50 kilo bir kişi günde 4 kilo zayıflayamaz ama 90 kilo üzeri kişiler günlük 4 kiloyu rahatlıkla zayıflar.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 4.8 ( Oylayan kişi: 49 )

22 yorum

  1. Merhaba yeşil çayı demleyerek mi süte katmamız gerekiyor yoksa demlemeden bir tatlı kaşığı yeşil çayı mı?

  2. Günaydın demlenme şeklini daha net yazabilirmisiniz çay miktarını süt miktarını hiç anlamadım teşekkür ederim.

    • 1 su bardağı kaynamış süte 1 tatlı kaşığı yeşil çay ilave ederek üzerini kapatın. 15 dakika kadar demleyin.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?