Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiÇatlaklar için Doğal Ayak Bakım Uygulaması


Çatlaklar için Doğal Ayak Bakım Uygulaması

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Çatlaklar için Doğal Ayak Bakım Uygulaması

Kışın ya da yazın fark etmeksizin ayaklarınız sürekli yıpranabilir. Yıpranmakta olan ayaklarınızda çatlaklar da oluşur. Özellikle yaz aylarında ayaklar açıkta olur ve kışın oluşan çatlaklar ile hiç hoş bir görünüm ortaya çıkmaz. Bildiğiniz üzere kışın ayaklar daha çok yıpranır ve çatlar. Doğal bir biçimde ayaklarınıza bakmak için sizlere verdiğimiz doğal yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Kişisel bakım yapmak için sizler de en önemli bakım ürünlerini uygulayabilirsiniz. Tüm gün ayakların ayakkabının içinde olduğunu söyleyecek olursak ayak sağlığı büyük ölçüde yıpranmaktadır. Ayaklarınıza yapabileceğiniz bir çok bakım uygulaması vardır. En çok uygulanan yöntemlerden birisi de evde uygulanan pedikür bakımıdır. Pedikür bakımını evde yaptırabileceğiniz gibi dışarıda da yaptırabilirsiniz. Para harcamadan bakım yaptırmak için kür uygulama şansınız da var. Sağlıklı ayak bakım kürleri ile sizlerde ayaklarınıza faydalı bir bakım uygulamış olacaksınız.


Doğal yollar ile ayaklarınıza bakım yapmak için nemlendirici krem kullanılabilir. Bu şekilde ayaklarınız nemlenir ve gece boyu son derece harika bakım uygulamış olursunuz. Ayaklarınız şişmiş ise havaya dikebilirsiniz. Akşamdan sonra ise ayaklarınızı yıkayarak mantar oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Ayak Bakım Kürleri:

Bir adet büyük limon suyuBir çay kaşığı tarçın tozu

Bir yemek kaşığı ya da iki yemek kaşığı zeytinyağı

Bir su bardağı süt ya da su

Ayaklarınıza bakım yapmak için tüm bu ürünleri karıştırıp dikkatlice ayaklarınıza sürebilirsiniz. Son derece harika olan bu kürü uygulayarak ayaklarınızı yumuşatabilirsiniz. Harika ayaklar için sizler de mutlaka bu ürünleri evde kullanarak yumuşak ayaklara sahip olabilirsiniz. Birçok pahalı kremden daha iyi ve uygun fiyatlı bir bakım yöntemidir.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )Etiketler:
Kür Tarifleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?