Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiDetoks Yapanlara İçecek Tarifleri


Detoks Yapanlara İçecek Tarifleri

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Detoks Yapanlara İçecek Tarifleri

Vücudunuzda oluşan gereksiz yağları dışarıya atmak için detoks kürlerine başladıysanız bu yazımızda sizlere vereceğimiz tarifleri uygulayarak yağ yakım sürecini hızlandırabilirsiniz. Fakat her ne kadar kısa süre içerisinde kilo vermenin sağlık açısından çok fazla yararlı bir yanı olmadığını bilsek bile bazı durumlarda kuralları çiğnemeniz gerekiyor.

Katı bir diyete başlamadan önce ilk uygulamanız gereken şey detokstur çünkü vücudunuzun metabolizma düzenin tamamen farklı bir aşamaya çekerek çok daha iyi sonuçlar elde etmeniz için yağ yakım sürecine hazırlıklı olabilirsiniz. Vücudunuzda yağların dışında biriken ödemleri de ortadan kaldırmak için birebir yöntemlerden olan detoks tariflerini sizlerle paylaşıyoruz.


Salatalık, Limon ve Nane Karışımlı Detoks Suyu

İlk olarak bu detoksu uygulamanız için bir adet salatalık, bir adet limon, on adet nane yaprağına ve 300 mililitre derecesinde ki bir suya sahip olmalısınız. Gerekli malzemeleri temin etikten hemen sonra salatalığı ve limonları küp şeklinde hazırlayın daha sonra direk suya atın. Nane yapraklarını da hazırlamış odluğunuz karışımın üzerine ekleyin, Bir gece boyunca buzdolabınızda bekletin. Bir sonraki gün hazırlanan karışımı tek seferde veya öğünlerinize bölerek tüketebilirsiniz.

Frambuaz, Elma ve Salatalık Karışımlı Detoks SuyuDetoksu hazırlamak için gerekli malzemeler; yaklaşık bir sürahi su, 100 gram frambuaz, bir adet elma, bir adet salatalık ve bir adet limon. Elde edilen malzemelerden elma ve salatalığı dilimler haline getirerek suyun içerisine atın. Üzerine ise frambuz ve limon dilimlerini dahil edin. Yaklaşık olarak üç saat boyunca bekledikten sonra hazırlanan içeceği rahatlıkla tüketebilirsiniz.Yukarıda vermiş olduğumuz tarifleri beslenme planınızda doğru ve etkili bir biçimde kullandığınız zaman kilo verme süreciniz oldukça hızlanacak, böylece istediğiniz kiloya kısa zaman diliminde düşüş yapabileceksiniz.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?