Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiGıdı Eritme Maskesi Tarifleri


Gıdı Eritme Maskesi Tarifleri

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
4.8
(33)


Gıdı Eritme Maskesi Tarifleri

Gıdı bölgesinin sarkması en çok kadınları rahatsız eden bir durumdur. Cilt güzelliği ve genç görünümüne önem veren kadınlar için gıdının erimesi çok sinir bozucu bir durum olmaktadır. Yaş ve çevresel faktörler nedeni ile yüzümüzde bir takım sarkmalar meydana gelmektedir. Bu sarkmaların en büyük nedeni yer çekimidir. Yer çekimi yüzünde meydana gelen sarkmaları engellemek için bazı önlemler alabilirsiniz. Yüz bölgesinin çene altındaki kısım olarak tanımlanan gıdı bölgesi, sarkmaya uğradığınız pek hoş olmayan bir görüntüye neden olmaktadır. Gıdı sarkmasını engellemek için buradaki yağların eritilmesi gerekmektedir. Gıdı bölgesinde yağların erimesine fayda sağlayan 2 küçük maske tarifini sizlerle paylaşmak istedik. Bu maske tariflerini uygulayarak, gıdı sarkmasına engel olabilirsiniz. Engel olunmayan gıdı sarkmaları, çok çirkin boyutlara ulaşabilir.

Gıdı eritmek için uygulayabileceğiniz harici yöntemlerde bulunmaktadır. Bu yöntemler gıdı ertime hareketleridir. Gıdı eritme harekelerini yapmak istemezseniz, lokal yağların eritilmesi ve cildin gerilmesi üzerinde etkili olan bu maskeleri uygulayabilirsiniz.


Sumak ve Sabun Maskesi

Malzemeler

1 adet yumurtanın akı
2 Kaşık Sumak
1 Kalıp beyaz banyo sabunu

Uygulama: Maskeyi hazırlamak için öncelikle sabunu ince ince rendeleyin. Ardından da yumurta ve sumakla karıştırıp bir tülbente koyun. Tülbenti üstten bağlayacak biçimde kafanıza sarıyoruz. (Karışım çeneye isabet etmelidir). Bu şekilde karışım ile ne kadar çok süre beklerseniz o kadar iyidir. Haftada en az 3 defa uygulanmasını tavsiye ediyoruz..Diğer Gıdı Eritme Maskesi

Limon ile Gıdı Eritme Kürü: Dörtte bir miktardaki limonu gıdı bölgenize 10 dakika kadar kompres yapın. Eğer masaj uygulayabilirseniz, daha etkili olacaktır. Bu sürenin ardından limonlu olarak yarım saat kadar bekleyin ve yıkayın. Her gün uygulayabilirseniz, etkili olacaktır.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 4.8 ( Oylayan kişi: 33 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?