Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiGöbek Yağlarını Eriten Çok Kolay Domates Kürü


Göbek Yağlarını Eriten Çok Kolay Domates Kürü

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
5
(2)


Göbek Yağlarını Eriten Çok Kolay Domates Kürü

Göbek yağlarını eritmek için birçok alternatif yöntem mevcuttur. Bunlardan en çok önerileni spor ve egzersiz yapmaktadır. Düzenli olarak egzersiz yaptığınızda birkaç ay sonra göbek yağlarınızın eriyerek sıkılaştığını fark edebilirsiniz. Ancak, düzenli olarak spor ve egzersiz yapmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bir çok kişi spor yapmayı kısa süre sonra sıkılıp bırakmaktadır. Spor ve egzersiz istikrarlı bir şekilde hiç bırakılmadan yapılması gereken bir zayıflama yöntemidir.

Göbek yağlarınızdan kurtulmak için spor ve egzersiz dışında da yöntemler mevcuttur. Göbek yağlarından kurtulmak için çeşitli besinler, bitkiler ve doğal baharatlar ile kürler hazırlayabilirsiniz. Bu kürler, spor yapmaktan hoşlanmayanlar için ideal bir kurtarıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Göbek yağlarından kurtulmak için özenle hazırlayacağınız kürleri düzenli olarak kullanırsanız, çok kısa süre sonra vücuttaki yağlarınızın eridiğini farkedersiniz.


Göbek yağlarının erimesi için; vücudun zararlı toksinlerden uzaklaştırılması gerekmektedir. Toksinleri arındırıcı özelliği olan domates kürü ile zayıflamayı güçlendirebilirsiniz. Domates kürü sayesinde vücudunuzdaki toksinlerden arınacak ve yağlarınızın erimesini sağlayacaksınız. Kür sayesinde eriyen yağların vücuttan dışarı atılması için bol miktarda su tüketmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni de; eriyen yağların idrar yoluyla dışarı atılmasını sağlamaktır.

Göbek Yağlarını Eriten Domates Kürü Tarifi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun paylaştığı bu tarif ile göbek bölgesinde yağlardan kurtulma şansına sahip olacaksınız.   • Malzemeler
    Domates
    Maydanoz
    Limon
  • Uygulanışı:
    Bu tarifte tüm malzemeleri bir arada tüketmiyorsunuz. Öncelikle sabah aç karnına maydanoz üzerine limon sıkarak maydanozları yiyorsunuz. Öğleden sonra da doğal olarak hazırladığınız domates suyunu içiyorsunuz. Domates suyunun etkili olabilmesi için her gün en az yarım saatlik yürüyüş yapmalısınız. Domates suyu ve limonlu maydanoz tüketimini 1 ay boyunca ara vermeden devam ediyorsunuz. 1 ay sonra 10 günlük bir dinlenme arası verdikten sonra tekrar devam edebilirsiniz.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?Bu içeriğin puanı: 5 ( Oylayan kişi: 2 )Etiketler:
Kilo Vermek Limon

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?