Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiHaftada 5 Kilo Verdiren Simit Diyeti


Haftada 5 Kilo Verdiren Simit Diyeti

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
5
(48)


Haftada 5 Kilo Verdiren Simit Diyeti

Günün her saatinde tüketmekten keyif aldığımız simit ile çeşitli diyet listesi uygulayabilirsiniz. Zayıflamak için uzak durmanız gereken yiyeceklerden en önemlileri hamur işleridir. Ancak, simit içerdiği az yağ oranı oranı bu kuralın biraz dışında kalabilir. Simit tüketimini abartmadan, çeşitli gıda alternatifleri ile güçlendirerek haftada 5 kilo zayıflatan diyet listesi uygulayabilirsiniz. Bu diyet listesinde simiti sabah kahvaltısı olarak tüketiyorsunuz, diğer öğünlerde ise daha dikkatli ve az kalorili besinler tüketmeye özen gösteriyorsunuz.

7 Günde 5 Kiloya Kadar Zayıflatabilen Simit Diyeti

1 hafta süresince uygulayabileceğiniz simit diyeti ile 5 kiloya kadar zayıflama imkanına sahip olacaksınız. 7 gün boyunca diyet listesindeki besinleri tüketmeye özen gösterin. Diyet listesindeki besinler haricinde bir öğün ve kalorili gıda eklemesi yaparsanız, diyetiniz olumlu sonuç vermeyebilir.


Simit Diyeti
1.gün: 
Sabah: – Yarım simit ile birlikte çay ya da kahve. Şeker içermeyen diyet içecekler de olabilir. Öğle: – 1 tane simit ile yağsız salata (1 kase) Akşam: – Yarım porsiyon tavuk, 1 kase salata (yağsız)

2.gün: Sabah: – Yarım simit, çay, kahve ya da diyet içecekler. Öğle: – 1 tane simit ve yağsız salata (1 kase) Akşam: – Yarım porsiyon tavuk ile 1 kase salata (yağsız)

3.gün: Sabah: – Yarım simit, çay, kahve ya da diyet içecekler. Öğle: – 1 tane simit ile yağsız salata (1 kase) Akşam: – 10 adet köfte (ekmeksiz ve yağsız kıymadan yapılacak.)4.gün: Sabah: –Yarım simit, çay, kahve ya da diyet içecekler. Öğle: – 1 tane simit ile 1 kase salata Akşam: – 10 adet ev yapımı köfte.

5.gün: Sabah: –Yarım simit, çay, kahve ya da diyet içecekler. Öğle: – 1 simit ile 1 bardak ayran Akşam: – 8 küçük parça kuzu pirzola şke 1 kase salata

6.gün: Sabah: –Yarım simit, çay, kahve ya da diyet içecekler. Öğle: – 1 tabak yağsız makarna (domatesli olabilir) 1 kase salata Akşam: – 8 parça kuzu pirzola, 1 kase salata7.gün: Sabah: –Yarım simit, çay, kahve ya da diyet içecekler. Öğle: – Tavuklu domatesli makarna (1 tabak olacak, içine 1 tatlı kaşığı yağ koyulabilir) 

Akşam: -3 parça bonfile veya balık ızgara, 1 kase salata

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 5 ( Oylayan kişi: 48 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?