Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri Sitesi

Eski eşi tarafından 20 milyon lira dolandırıldığını söyleyen Songül Karlı, Müge Anlı’ya çıkıyor! Programa çıkış tarihi kesinleşti


Eski eşi tarafından 20 milyon lira dolandırıldığını söyleyen Songül Karlı, Müge Anlı’ya çıkıyor! Programa çıkış tarihi kesinleşti

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Eski eşi Metin Yüncü’nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını söyleyen Songül Karlı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Müge Anlı ile görüştüğünü ve canlı yayına çıkış tarihini netleştirdiklerini söyledi.

Karlı, “1,5 saat önce de Müge ile konuştuk. Kendisine konuları anlattım. Daha detaylı olarak ben bir liste hazırladım, kendisine hepsini vereceğim…“PARANIN HESABINI VERMELİLER”

Karlı “Bu paranın hesabını vermeliler. En azından benim gibi dolandırılan insanların olduğunu düşünüyorum.

Çünkü benim bildiğim eski 2 tane eşi var zaten. Bunun sonu ne olur? En kötü nitelikli dolandırıcılıktan hapse girmiş olduğunuzu görürüm.

Çünkü sizin yaptığınız bir çocuğun doğumunda takılan altınlarına kadar çalıp kadının her şeyini kullanıp bunu ailecek yapıp bunun içerisine herkes dahil.En azından tek taraflı konuşmamış oluruz. Ben hepsinin listesini vereceğim. Onlar da ya orada gelip konuşacak ya da telefonla bağlanacak” şeklinde konuştu.

MÜGE ANLI’DA BİTECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR DEMİŞTİ

“Eski eşinize açtığınız dava ne durumda, arsayı geri alabilecek misiniz?” sorusuna “Müge Anlı’da bitecek gibi görünüyor. Sülalece oturup canlı yayında anlatsınlar. Biraz daha rezil olsunlar az kaldı” dedi.Eski eşi tarafından 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyen şarkıcı Songül Karlı, Müge Anlı’nın programına katılacağını söyledi. Karlı, “1,5 saat önce de Müge ile konuştuk. Konuları anlattım. Kendisi şu an tatile girdi ancak 3 hafta sonra programına katılacağım” ifadelerini kullandı.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?