Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiHamile Kalmayı Kolaylaştıran Çok Özel Kür Tarifleri


Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Çok Özel Kür Tarifleri

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Çok Özel Kür Tarifleri

Yumurta çatlatarak hamile kalmayı kolaylaştıran çok özel kür tariflerini sizler için derledik. Profesör doktor İbrahim Saraçoğlu’nun özel tarifleridir. Kürleri uygulama sürelerine çok dikkat etmelisiniz. Düzenli olarak belirtilen sürelerde uygulamalısınız.

Kür 1: Kan yapıcı

Yarım litre suyu kaynatın. Kaynadığında içine 8-9 adet kuru incir ekleyin. 7 dakika boyunca ağzı kapalı olarak kaynatın. 7. dakikada ılınması için bir kenara alın. Ilındıktan sonra süzün. İki ya da üç eşit miktara bölerek gün boyunca öğünlerden 10-15 dakika önce aç karnına için.

21 gün uygulama+7gün ara+21 gün uygulama
Toplam 42 günlük uygulama şeklindedir. Bu formülün anlamı ise; iki defa 21 gün olarak uygulanır ve her 21 gün tamamlandığında 7 gün ara verilir. Toplamda 42 boyunca uygulanmış olacaktır. 42 güne ara olan 7 gün dahil değildir. Her tüketim için günlük taze olarak hazırlamalısınız. Kuru inciri bir kez kesip kaynayan suya ilave edeceksiniz. Kuru incirin dış yüzeyinde beyaz pudra varsa, yıkayıp temizledikten sonra kaynayan suya ekleyin.


Kür 2: Yumurta çatlatıcı ve hamile kalmayı kolaylaştırıcı1 litre kadar su kaynatın. Kaynayan suya 10-15 tane kuru incir ekleyin. 20 dakika kadar ağzı kapalı şekilde kaynatmaya devam edin. 20 dakika tamamlanınca ılınması için bekletin. Ilınınca süzün. Üç ya da iki eşit miktara bölüp, öğünlerden 10-15 dakika önce aç karnına tüketin.

25 gün uygulama+7 gün ara+25 gün uygulama
toplam 50 günlük uygulama şeklindedir. Her gün tüketeceğiniz kürü taze hazırlamanız gerekiyor. Kuru incirleri kaynayan suya eklerken birer kez bıçakla kesmeniz gerekmektedir. İncirlerin dış bölümünde pudramsı bir katman varsa, suda iyice yıkayıp öyle kullanmalısınız.Dikkat: Prolaktin yüksekliği olan kişiler bu kürü kullanmamalıdır.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?