Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiHızlı ve Kolay Kilo Vermenin Yolları


Hızlı ve Kolay Kilo Vermenin Yolları

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
4
(4)


Hızlı ve Kolay Kilo Vermenin Yolları

Hızlı ve kolay bir şekilde kilo vermek istiyorsanız, aşağıda yer verdiğimiz kilo verme tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Bu tavsiyelere uyum sağlayarak siz de çok çabuk kilo verebilirsiniz.

Domates yiyerek kolayca kilo verin!

Domates düşük kalorili ve lif oranı yüksek bir besindir. Bu yüzden de doyana kadar yiyebilirsiniz ve kilo almazsınız. Büyük boy bir domates 20 kaloridir. Günün her saatinde yiyebilirsiniz.

Yumurta yiyerek tok kalmayı sağlayın!

Aç kalmadan zayıflamak istiyorsanız, yumurtayı hayatınızda eksik etmemelisiniz. Haşlanmış yumurta özellikle çok uzun süre tok tutar ve yağ yakımını hızlandırır. Kalorisi düşük olan yumurta ile tok durarak zayıflayabilirsiniz.Mercimek çorbası tüketerek zayıflayın!

Ev yapımı mercimek çorbası ile kolayca kilo verebilirsiniz. Yüksek protein içeren mercimek çorbası sayesinde daha fazla yağ yakabilirsiniz. Her gün ev yapımı mercimek çorbası tüketerek zayıflayabilirsiniz.


Semizotuyla yağları kolay yakın!

Semizotu, diyet listelerinin en çok sevilen besinidir. Omega 3 yağlarını bolca miktarda içermesiyle oldukça faydalı bir yağ yakıcıdır. Tatlı krizlerinin önüne geçer ve kabızlığın da giderilmesine katkı sağlar.

Yoğurtla metabolizmanızı hızlandırın!

Metabolizma hızlandırmada büyük faydası olan yoğurdu diyet listelerinizden eksik etmemelisiniz. Yoğurt, hem tok tutar hem de mükemmel bir yağ yakıcı besindir. Yoğurtla birlikte zayıflamak için web sitemizde paylaştığımız yoğurt kürlerini uygulamaya başlayabilirsiniz. Yoğurt kürleri ile kolayca ve sağlıklı biçimde kilo verirsiniz.

Karpuz yiyerek ödem atın!

Karpuz tüketimiyle vücuttaki ödemlerin idrar yolunu kullanarak atılmasını sağlayabilirsiniz. Karpuz sanıldığı gibi diyete tehlike edecek bir gıda değildir. Karpuz tüketimi ile kolaylıkla kilo verebilirsiniz. Karpuz yanında az yağlı peynir tüketerek daha çok tok kalmanızı sağlayabilirsiniz.

Lor peyniriyle hızlı kilo verin!En çok zayıflatmaya yardımcı peynirlerden birisidir. Günün herhangi bir saatinde dilediğiniz kadar lor peyniri yiyebilirsiniz. 1 yemek kaşığı dolusu lor peynir 10 kaloridir. Lor peynirini salataya ekleyebilirsiniz.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 4 ( Oylayan kişi: 4 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?