Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiHızlı Zayıflamak için; Beyaz Lahana+Maydanoz+Limon


Hızlı Zayıflamak için; Beyaz Lahana+Maydanoz+Limon

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
5
(1)


Hızlı Zayıflamak için; Beyaz Lahana+Maydanoz+Limon

Hızlı zayıflamak ve kilo verirken tok kalmanızı sağlamak içim müthiş bir tarifimiz var. Tamamen doğal malzemelerden oluşan bu kür ile vücudunuzdaki yağları kolayca eritebileceksiniz. Hem zayıflatıp hem de tok tutan lahana+maydanoz+limon kürünü mutlaka denemelisiniz.

Kilo Verdiren Kürün Hazırlanışı

Kaynayan yarım litre kadar içme suyuna dört parça iri lahana yaprağını ekleyin (parçalamadan ve doğramadan) Tencerenin kapağını kapatıp, kısık ateşte üç dakika kaynatın. Üç dakika sonra kapağı açın ve içine yarım demet taze maydanozu saplarıyla birlikte ilave edin ve kaşıkla karıştırın. Daha sonra tencereyi yine kapatıp iki dakika kadar kaynatmaya devam edin. Toplam 5 dakika dolunca ocağın altını kapatın ve ılınması için bekleyin. Ilındıktan sonra süzüp suyunu ayırın. Kaşık ile lahana ve maydanozları biraz bastırıp, suyunu salmasını sağlayın. Cam kap içine ayırdığınız suyu dilerseniz üçe bölebilirsiniz. Üçe bölerseniz, sabah, öğle ve akşam tüketmiş olursunuz. Ya da ikiye bölüp sadece sabah ve akşam tüketebilirsiniz. Aç karnına içmeniz gerekiyor. Öğünlerden 2 saat önce aç karnına içmelisiniz. Her içişinizde 2 yemek kaşığı limon suyunu sıkıp bardağa ekleyin ve öyle tüketin. Limon suyunu sadece suyu içeceğiniz zaman bardak içine sıkmalısınız. Bu kürü günlük ve taze hazırlamalısınız.


Kürü uygularken, malzemeleri pazardan almayı tercih edin. Amacını desteklemesi için doğal olmaları gerekiyor.

Kürün UygulanışıYedi günlük uygulama + üç gün ara + yedi günlük uygulama + üç gün ara + yedi günlük uygulama seklinde toplam 21 gündür.

Not: Bu kürü yılda en fazla iki-üç defa uygulayabilirsin. Özellikle bahar aylarına girerken gelişen bahar yorgunluğuna karşı da mükemmel bir destekleyicidir. Kış aylarında alınan kiloları bahar mevsimine girerken bu kür sayesinde kolayca eritebilirsiniz, hem de bahar yorgunluğuna bağlı şikâyetleri de yok etmiş olursunuz.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 5 ( Oylayan kişi: 1 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?