Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri Sitesiİbrahim Saraçoğlu’nun Yağ Yakıcı Tilya Kürü


İbrahim Saraçoğlu’nun Yağ Yakıcı Tilya Kürü

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
4.9
(70)


İbrahim Saraçoğlu’nun Yağ Yakıcı Tilya Kürü

Vücuttaki yağların yakılmasındaki en önemli faktör metabolizma hızıdır. Metabolizması yavaş çalışan kişilerde yağlanma büyük ölçüde meydana gelmektedir.

Vücutta biriken can sıkıcı yağların erimesi için diyet listeleri tek başında yeterli olmamaktadır. Diyet listesinin metabolizma hızlandırıcı besinlerden oluşması gerekmektedir.

Diyet listesi haricinde yağ yakmak için ise çeşitli detoks tariflerinden faydalanabilirsiniz. Doğal besinlerle hazırlanan kürler ve detoks tarifleri, metabolizma hızını arttırarak yağ yakmanızı sağlamaktadır.

Ünlü doktor İbrahim Saraçoğlu, konuk olduğu Zahide Yetiş’in programında yağ yakmada büyük etkisi olan Tilya kürü tarifini paylaştı.

Bu tarifin metabolizma hızlandırdığı ve vücuttaki yağların eriyerek dışarı atılmasını sağladığını belirtti.Tilya kürü tarifi içinde yer alan altınotu, kuşburnu ve ıhlamurda tirilozit etken maddesinin olduğu bu yüzden de metabolizmayı hızlandırıcı özelliğe sahip olduğunu da izleyicilerle paylaştı.

Yavaş metabolizmayı harekete geçirerek yağların erimesini ve vücuttan atılmasını sağlamak için Tilya kürünü uygulayabilirsiniz.

Yağ Yakıcı Tilya Kürü Tarifi (malzemelerin tümünü aktarlarda bulabilirsiniz)

Malzemeler;

  • 10 gram ıhlamur, 10 adet kuşburnu ile birlikte 5 gram altın otu ve 750 ml su.

Hazırlanışı;

1 günlük tarif olarak hazırlayacağınız bu kür için öncelikle kuşburnu bitkilerini havanda çatlatın. Suyu kısık ateşte kaynamaya koyun. Kaynayan suyun içine kuşburnularını atın. Ardından 10 gram ıhlamur ve 5 gram altın otunu da ilave edin. Biraz karıştırın ve 8 dakika kadar kısık ateşte ağzı kapalı olarak kaynatmaya devam edin. Kaynayan kürü ocaktan alın ve süzerek bekletin.


Kullanım;

İbrahim Saraçoğlu’nun paylaştığı yağ yakıcı kürü günde 3 kez içebilirsiniz.

Bu tarifte belirtilen miktarlar 1 günlük Tilya kürü içindir.

Tilya kürünü günün her saati içebilirsiniz.Tilya kürü içine tatlandırıcı hiçbir şey katmamalısınız. Tilya kürünü tüketirken tekrar ısıtmamalısınız.

Tilya kürünün daha hızlı etki etmesi için gün içerisinde yarım kase çilek ve böğürtlenle hazırladığınız meyve salatasını tüketebilirsiniz.

1 hafta uygulayacağınız Tilya kürünü devam etmek için 1 hafta dinlenme arası vermelisiniz.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 4.9 ( Oylayan kişi: 70 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?