Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiKalça Çatlaklarını Düzleştiren Doğal Karışım Tarifi


Kalça Çatlaklarını Düzleştiren Doğal Karışım Tarifi

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Kalça Çatlaklarını Düzleştiren Doğal Karışım Tarifi

Vücut çatlakları, ani kilo değişimleri gibi dönemlerde ortaya çıkar ve kolay kolay vücuttan uzaklaşmaz. En çok da kalça bölgesinde görülen çatlaklar, çok sinir bozucu bir cilt problemidir. Vücut çatlaklarından tamamen kurtulmanız zor gibi görünür ancak, önleminizi erken alırsanı görünümlerini büyük ölçüde hafifletebilirsiniz.

Doğal malzemelerle hazırlanan karışımlar büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. Hem sağlık için hem de güzelliğiniz için çok etkili içerikler barındıran bu doğal malzemelerle, pürüzsüz bir güzelliğe kavuşabilirsiniz. Kadınların en büyük şikayetlerinden birisi olan vücut çatlakları için de doğal mucizelerden faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz karışım da diğerleri gibi vücudunuzu iyileştirmek için kullanılan bir reçetedir.


Vücut Çatlaklarının Görünümünü Azaltan Karışım

Karışımın faydalı ve etkili olabilmesi için tüm malzemelerin eksiksiz olarak temin edilmesini öneriyoruz. Tüm malzemeleri aktarlardan temin ettikten sonra karışımı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Çatlak gideren karışımı hazırladıktan sonra uyulamadan önce, çatlakların olduğu bölgeleri iyice keselemeniz gerekmektedir. Keseleme sonrasında karışımı vücudunuza sürebilirsiniz.Malzemeler:

20 gram badem yağı

20 gram kakao yağı

20 gram kayısı yağı

20 gram gliserin

10 gram çörekotu yağı

10 gram kantaron yağı

10 gram zeytinyağı

10 gram keten yağını

Hazırlanışı:

Öncelikle tüm malzemeleri belirtilen miktarlarda hazırlayın. Ardından da uygun bir kap içine hepsini bir arada döküp karıştırın. Oluşturduğunuz bu karışımı, aşağıda yer verdiğimiz talimatlara uygun olarak vücudunuza uygulayın.

Uygulanışı:Önce keselediğiniz çatlak bölgelerine bu karışımı iyice yedirerek sürün. 10 dakika kadar masaj yapmaya devam edin. Masaj sonrasında durulayın. Etkili olabilmesi için her gün düzenli olarak uygulamanız gerekmektedir. Her akşam duş aldıktan sonra temiz vücudunuza uygulayıp tekrar durulanmanız gerekmektedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?