Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiKilo Verdiren Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu


Kilo Verdiren Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Kilo Verdiren Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu

Elma sirkeli hazırlanan sarımsak turşusu, en etkili zayıflama kürleri arasında yer alıyor. %100 doğal malzemelerden hazırlanan bu turşu ile çok güçlü kilo vermenize imkan tanıyacaksınız. Hiç bir yan etkisi olan bu turşu ile çok kısa sürede tüm sindirim sisteminizi düzene koyacak ve hızlıca kilo vermeye başlayacaksınız.

Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu Hazırlanışı

Kullanılacak elma sirkesinin evde yapılmış ya da aktarlarda satılan doğal elma sirkesinden tercih etmelisiniz. Kullanılacak sarımsağın da taze olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.


Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu Malzemeleri
1 buçuk litre kadar doğal elma sirkesi
350 gram havanda dövülmüş sarımsak

Sarımsak Turşusunun Yapılışı

Kilo verdiren sarımsak turşusunu hazırlamak için öncelikle; 350 gram kadar sarımsağı havanda iyice ezin. Daha sonra elma sirkesi ile birlikte cam bir kavanoz içine koyun. Cam kavanozun hava ve ışık almasını engellemek için bez türü birşeyler ile iyice sarın. Işık geçirmeyen bir yerde 20 gün bekletin.Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu İle Nasıl Zayıflanır?

Elma sirkeli sarımsak turşusu her yemekten 40 dakika kadar önce 2 çay kaşığı miktarda içilmelidir ve hemen üzerine 1 buçuk bardak su tüketmelisiniz. Elma sirkeli sarımsak turşusu suyu çok acı olduğu için bekletmeden üstüne su içmelisiniz. Eğer su içmezseniz mide yanmalarına neden olabilir.

Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu Faydaları

Metabolizmayı hızlandıran ve vücut enerjisinin kazanılmasını sağlayan güçlü mineralleri barındırır. Çok güçlü bir şekilde yağ yakılmasına katkı sağlar. Mide de tokluk hissi sağlar bu yüzden de gün içinde açlık hissetmezsiniz. Sindirim sistemini düzenlerken, vücuttaki ödemin de dışarı atılmasına katkı sağlar. Vücudun tatlı isteğini engeller.Elma Sirkeli Sarımsak Turşusunu Tüketmemesi Gerekenler

Kalp ve tansiyon sorunu olanlar, mide rahatsızlığı, reflü ve ülser gibi rahatsızlığı olan kişiler kesinlikle bu tarifi uygulamamalıdır. Ayrıca hamile ve emziren annelerin uygulaması uygun değildir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?