Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiÖdem Attıran Kıvırcık ve Lahanalı Detoks İçecek Tarifi


Ödem Attıran Kıvırcık ve Lahanalı Detoks İçecek Tarifi

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
5
(1)


Ödem Attıran Kıvırcık ve Lahanalı Detoks İçecek Tarifi

Tüm dünya genelindeki bayanların en büyük sorunu vücutlarının yağlanmaya el verişli olmasıdır. Kadınsal hormonlarının faktörlerinden dolayı gereğinden fazla olan östrojen hormonu bel ve kalça bölgesinde ki kısımların daha çok iri durmasına yol açmaktadır. Durum böyle olunca, bayanlar da üzerine kilo alınca bu bölgeler de daha da kötü görüntüler ortaya çıkmaktadır. Kış aylarında alınan gereksiz kiloları yaz aylarında vermek için çabalayan bayanlar için bu yazımızda oldukça etkili bir detoks tarifinden bahsedeceğiz.

Hazırlayacağımız karışım içerisinde toksin atıcı maddeleri barındırmaktadır. Kıvırcık lahana, yani halk arasında bir diğer adıyla kale sebzesi sayesinde yaşlanmanın önüne büyük oranda geçiyor. İçerisindeki en önemli özelliklerden bir tanesi ise iltihap söktürücü olmasıdır. Vereceğimiz kürün diğer kürlerden en önemi farkı sindiriminin oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmesinden kaynaklanıyor. Düzenli bir beslenme programınızda bu tarz destekleyici karışımlara yer verdiğiniz süre zarfında oldukça kısa sürede istediğiniz kilolara ulaşabilecek böylece kışın aldığınız kiloları geriye vermiş olacaksanız.


Ödem Attıran Kıvırcık ve Lahanalı Detoks İçeceğin Malzemeleri

  Yaklaşık olarak beş adet bütün kıvırcık lahana

  Bir bütün ıspanak  Lahana

  Limon

  Salata

Yukarıdaki malzemeleri ilk olarak güzel bir şekilde yıkayın daha sonra hepsini derin bir tencere içerisinde üzerine kapatacak seviyede soğuk su ve bol miktarda sirke ekleyin. Yaklaşık olarak yirmi dakika boyunca soğuk su da, kullanacağımız sebzeleri bekletin. Bekletmiş olduğunuz sebzeleri güzel bir şekilde yıkayarak blender haznesine koyun. Tekrardan üzerine eklediğiniz su ile birlikte kıvam alana kadar blender yardımıyla sebzeleri ezin.Hazırlamış olduğunuz bu kürü yemek planınızdaki ara öğünlerinizde kullanarak metabolizmanızı uzun bir süre boyunca hızlı tutabilirsiniz.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 5 ( Oylayan kişi: 1 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?