Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiSaç Çıkartan Çok Etkili Doğal Kür Tarifi


Saç Çıkartan Çok Etkili Doğal Kür Tarifi

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Saç Çıkartan Çok Etkili Doğal Kür Tarifi

Saç dökülmesi büyük bir kitlenin sorunu haline gelmiş durumda. Stres, kozmetik ürünleri ve diğer sebeplerle oluşan saç dökülmelerinin önüne geçmek sanıldığı kadar zor değil. Saç dökülmesi ile başınız dertte ise sizin için harika bir tarifimiz var. Bu tarif ile yeni saçların çıkmasını sağlayacak ve saç dökülmesini de en aza indireceksiniz. Saç çıkartma konusunda çok etkili olan bu tarif, tamamen doğal malzemelerden oluşuyor.

Saç çıkartan çok etkili kür tarifini yapmak için sadece 3 malzemeye ihtiyacınız var. Bu 3 malzeme sayesinde siz de yeni saç tellerine kavuşacak ve saç dökülmesini engellemiş olacaksınız.


Saç Çıkartan Kür Malzemeleri

Zeytin yağı
Bal
Tarçın

Hazırlanışı:1 çorba kaşığı kadar bal, sıcak zeytinyağı ve 1 çay kaşığı kadar tarçını ekleyip karıştırmaya başlayın. Tamamen homojen bir kıvam elde edene kadar karıştırın. İyice karıştırdığınız kürü saç köklerine masaj yaparak uygulayın. 15 dakika uygulama süresi 15 dakika da beklemeniz gereken süredir. Daha sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

Bu kürü üşenmeden her gün yaparsanız bir süre sonra saçlarınızın dökülmesini tamamen durdurmuş olacaksınız. 1 hafta sonunda bile etkisini gösteren güçlü bir kürdür.

Evde yapılan saç kürü sayesinde yeni saç tellerine kavuşacaksınız. Sade 3 malzeme ile hazırlandığı için de oldukça kolay ve pratiktir. Saç dökülme sorunu ile karşılaşan hem erkek hem de bayanlar kullanabilir. Saç dökülmesine karşı etkili olan kürün fayda göstermesi için saç dökülme nedenini bilmeniz gerekiyor.

Saç dökülmeniz genetik bir yapıya dayanıyorsa, hiçbir kür saçınızda etkili olmayacaktır. Genetik nedenler dışında mevsimsel, iş stresi, kozmetik ürünleri gibi sorunlardan dolayı dökülüyorsa, bu kürü uygulayabilirsiniz. 

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?