Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiSaçları Hızlı Uzatan Soğan Suyu Kürü Tarifi


Saçları Hızlı Uzatan Soğan Suyu Kürü Tarifi

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Saçları Hızlı Uzatan Soğan Suyu Kürü Tarifi

Saçların hızlı ve sağlıklı biçimde uzaması için aşağıda yer verdiğimiz soğan suyu kürün uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda, saçlarınızın daha sağlıklı olmasını da sağlamaktadır.
Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak, her bayanın arzuladığı bir durumdur. Bu kür ile, oldukça sağlıklı biçimde saçlarınızı uzatabileceksiniz. Saçlarınızın dolgun olmasını istiyorsanız da bu kürü uygulayabilirsiniz.
Soğan, saçlarınızda ve başınızda hiçbir yan etki ya da alerjiye yol almamaktadır. Saçlarınızın hızlı biçimde uzamasını gerçekleştirmektedir. Soğan suyu ile saçları uzatmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Hiç çekinmeden, düzenli olarak uygulayabilirsiniz.
Soğan suyunu tam olarak saç diplerinize uygularsanız, saç dökülmelerini de engellemiş olursunuz. Ayrıca, bu yöntemle kafa derisindeki problemleri de yok edebilirsiniz. Saçlarınızın genetik olmayan faktörlerden dolayı erken beyazlamasının da önüne geçmiş olacaksınız.


Soğanın içinde bol miktarda bulunan sülfür, kafa derinizdeki kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Bu sayede de saçlarınızın daha hızlı ve sağlıklı biçimde uzamasını sağlamaktadır. Saçlarınızın uzaması için gerekli olan kolajen dokulardaki üretimi hızlı bir şekilde canlandırmaktadır. Sülüfürün anti bakteriyel özelliği de vardır. Bu özelliği sayesinde, kafa derinizde mantar ve bakteri oluşumunu engellemektedir.

SOĞAN SUYU SAÇINIZA NASIL UYGULANIR?
Soğan suyunu saçınıza uygularken, kokusundan pek hoşlanmayabilirsiniz. Bir çok kişi, kötü kokusundan dolayı saçlarına uygulamaktan kaçınır ancak, saçınızın buna ihtiyacı olduğunu da belirtmek isteriz. Soğan suyunu saçınızda 30 dakika kadar bekletmeniz gerekmektedir.
Kokusundan rahatsız olmazsanız eğer, daha uzun süre de bekletebilirsiniz. En az 30 dakika bekletmeye özen gösterin. Haftada en az 3 defa uygulamanız gerekmektedir. 2 ay boyunca uygularsanız, saçlarınızın çok hızlı uzamaya başladığını görebilirsiniz.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?