Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiSelülit Gideren Mucizevi Kür Tarifi


Selülit Gideren Mucizevi Kür Tarifi

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
5
(30)


Selülit Gideren Mucizevi Kür Tarifi

Bayanlar için en can sıkıcı durumlardan biri de selülitlerdir. Selülitlerle mücadele etmek için bir çok kimyasal kremlere başvuran kadınlar, çoğu zamanla olumlu sonuç alamadıkları için psikolojilerini bozmaktadır.

Kilolu olmayan bayanlarda bile oluşan selülitlerle mücadele etmek için başvuracağınız yöntemlerden en etkilileri; doğal yöntemlerdir.

Bitkisel ürünler kullanılarak hazırlanan bu kürler ile selülitleri azaltabilir ve hatta tamamen yok edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında mayo bikini giyme konusunda büyük sıkıntı yaşayan selülitli bayanlar için ideal bir tariftir.

Eğer selülit yoğunluğunuz fazla ise bu tarifle selülitlerin görünümünü azaltabilirsiniz.

Daha az ve orta seviyelerde selülitleriniz varsa, bu tarif ile tamamen yok edebilirsiniz.Suna Dumankaya’nın Paylaştığı Selülit Gideren Kür Tarifi

Ünlü doğal güzellik uzmanı Suna Dumankaya, selülitli bayanlar için de mucize niteliğinde bir kür tarifi paylaştı.

Bu kürü uygulayarak selülitlerinizin görünümlerini yok edebilme imkanına sahip olursunuz.

Tarifi uygularken, malzemelerin miktarlarına dikkat edin. Bu tarifin daha da etkili olması için, bacaklarınıza sürdüğünüzde streç filmle kaplayın ve bu şekilde 10-15 dakika kadar bekleyin. Streç film sayesinde kür teninize daha iyi etki edecektir.

Selülit Gideren Kür’ün Hazırlanışı:

10 adet kadar limonu bir kabın içerisine iyice sıkın. Sıktığınız limon suyu miktarı kadar susam yağını da kaba ekleyin ve iyice karıştırın.

Daha sonra 20 adet kadar aspirini ekleyin ve iyice ezerek karıştırmaya devam edin.

Hazırladığınız karışımı selülit problemi yaşadığınız bölgelerinize masaj yaparak iyice yedirin.


Streç filmle kaplamak isterseniz de masaj yaparak sürdükten sonra kaplayın. 10-15 dakika kadar bekleyin ve ılık su ile iyice temizleyerek yıkayın.

Bu kürü haftada 1-2 defa uygulamaya devam ederseniz, bir süre sonra selülitlerinizin kaybolduğunu görebilirsiniz.Bu tür kürleri uygularken istikrarlı olmaya özen gösterin. Eğer istikrarlı bir şekilde uygulamaya devam etmezseniz, sonuç alamazsınız.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 5 ( Oylayan kişi: 30 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?