Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiYeşilçam’ın Efsane İsmi Hayatını Kaybetti! Korona Virüs Bir Efsaneyi Daha Aramızdan Aldı!


Yeşilçam’ın Efsane İsmi Hayatını Kaybetti! Korona Virüs Bir Efsaneyi Daha Aramızdan Aldı!

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
5
(12)


Yeşilçam’ın Efsane İsmi Hayatını Kaybetti! Korona Virüs Bir Efsaneyi Daha Aramızdan Aldı!Korona virüs hastalığı sebebiyle hastaneye yatırılan ve tedavi görmeye başlanan Yeşilçam’ın efsane isimlerinden biri daha hastalığa yenik düştü.

Haber gündeme bomba gibi düşerken sevenlerini ise oldukça üzdü. İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor..


Dünyayı etrafına saran korona virüs salgını sonrası tüm ülkelerde sağlık sektörü ciddi derecede patladı. Türkiye’de de son dönemde sürekli artan korona virüs vakaları sonrasında ise sıkı tedbirler alınmaya başlanmıştı.

Tedbir öncesinde korona virüs hastalığı sebebiyle hastaneye yatırılan ve tedavi görmeye başlanan Yeşilçam sektörünün efsane isimlerinden Suat Keskin hastalığa yenik düştü. Haber gündeme bomba gibi düşerken sevenlerini ise oldukça üzdü.YEŞİLÇAM’IN EMEKTARI HASTALIĞA YENİK DÜŞTÜ!

Suat Keskin, Yeşilçam zamanında toplam 114 filmde yer almıştı. Neredeyse birçok filmde kendine rol bulan Suat Keskin geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

Durumu kötüye giden Suat Keskin hastanede tedavi görmekteydi. Suat Keskin’in ise bugün korona virüs hastalığı nedeniyle yaşamının sona erdiği açıklandı.


Suat Keskin, Yeşilçam’ın bir diğer efsanesi Kemal Sunal ile birlikte toplam 14 filminde oynamıştı. Suat Keskin birçok filminde yönetmenliğini üstlenmişti.

1 YIL ÖNCE EVLENMİŞTİ

75 yaşında ki Suat Keskin yaklaşık 2 haftadır hastanede yoğun bakımda yatıyordu. Suat Keskin’in gelen haberlerde ise 1 yıl önce evlendiği de öğrenildi.


-380.jpg


Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 5 ( Oylayan kişi: 12 )

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?