Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiTel Tokalarla Yapılabilen Havalı Saç Modelleri


Tel Tokalarla Yapılabilen Havalı Saç Modelleri

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
5
(48)


Tel Tokalarla Yapılabilen Havalı Saç Modelleri

Kadınların en çok kullandığı aksesuarlardan birisi tel tokalardır. Bu kadar sık kullanılmasına rağmen, en çok kaybedilen de yine tel tokalardır. Paket halinde satın alırız ama bir süre sonra o paketten bir tane bile tel toka kalmaz.

Bu küçük kurtarıcılar ile yapabileceğiniz çeşitli saç modelleri olduğunu biliyor musunuz? Kuaförlerin de sürekli olarak kullandığı tel tokalar ile yapabileceğiniz en havalı saç modellerini sizler için derledik.

Asil Topuzlar

Asil görünüme sahip topuzların olmazsa olmazı tel tokalardır. Topuz yapımında kullanılan tel tokalar genellikle görünmeyen bir aksesuar olmaktadır. Ancak, biz size göz alıcı bir saç tasarım örneği sunmak istedik.

tel-toka-ile-topuzBob Saçlar İçin Vazgeçilmez

Bob saç olarak bilinen kısa saç modellerinde tel tokaların kullanımı oldukça yaygındır. Renkli tel tokalar ile kısa saçınıza dikkat çekici bir hava katabilirsiniz.

kisa-saclar-icin-tel-toka


Havalı Saçlar

Ünlülerin kırmızı halıda tercih ettiği saç modellerinden ilham alarak siz de havalı tasarımlar yapabilirsiniz. Tel tokalar ile oluşturacağınız saç tasarımları ile hem maskülen hem de havalı bir görünüme sahip olacaksınız.

kisa-sac-modelleri

Renkli Saçlar

Bu saç tasarım örneğinde en çok dikkat çeken detay saçların rengi olsa da, tel tokalar ile oluşturulan küçük ayrıntı da gözlerden kaçmamaktadır. Siz de renkli saç tasarımınıza bu şekilde küçük ama etkileyici detaylar katabilirsiniz.

renkli-sac-stillerinde-tel-toka


Örgülü Saçlar

Balık sırtı örgüsü saç modellerinde de tel tokaların kullanımı mümkün. Bu örnekte olduğu gibi çok harika tasarımlar elde edebilirsiniz. Özellikle de renkli tel tokalar ile çok şık görünümlere sahip olursunuz.orgulu-sac-modelleri-tel-tokalar


Farklı Stillerde Tel Tokalar

Ünlülerin en çok tercih ettiği saç stillerinin bir çoğunda tel tokaların kullanıldığını görebilirsiniz. Oldukça süslü bir görünüm kazandıran farklı renk tel tokalar ile siz de trendlere uyum sağlayabilirsiniz.

renkli-tel-toka-sac-stilleri

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 5 ( Oylayan kişi: 48 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?