Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiTükürük Örneğiyle Kişinin Genlerine Uygun Diyet


Tükürük Örneğiyle Kişinin Genlerine Uygun Diyet

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Tükürük Örneğiyle Kişinin Genlerine Uygun Diyet

Tükürük örneğiyle yapılan testler sonucu genlere uygun olarak diyet yöntemi belirlenmesi Türkiye’de de uygulanmaya başlandı. Kişinin tükürük örneği alınarak yapılan testlerde vücudun gen haritası çıkarılıyor ve kanser, kalp damar ve diğer hastalık türleri ortaya çıkarılıp bunlara uygun bir diyet planlanması yapılmaktadır. Bu test sonucunda kişilere uygun olan hangi besinleri tüketmemesi gerektiği ve hangi egzersizlerin uygulanması gerektiği görülmektedir. Avrupa’da kullanılan bu yöntem ülkemizde de uygulanmaya başladı. Bu şekilde kilo vermek isteyen kişilere en uygun diyet planlamasını yapılabilmektedir.

Bu Testler ile Kişinin Hastalıkları Teşhis Edilmektedir

Gen haritası çıkarılarak yapılan bu testlerde kişinin hastalıkları önceden teşhis edilebilmektedir. Test sonucuna göre kişinin ilerleyen zamanlarda karşılaşabileceği hastalıklar da belirlenmektedir. Bu hastalıklara uygun besinlerin tüketilmesiyle daha sağlıklı bir zayıflama süreci başlatılmaktadır.


Kişiye Özel Egzersiz Programı

Testler sonucunda kişinin vücut ve sağlık yapısına uygun egzersiz programı çıkarılmaktadır. Böylece olumsuz sonuç alınan egzersizlerin yapılmaması gerektiği de belirlenmektedir. Kişinin fiziki yapısına uygun olan egzersizler, diyet programı ile güçlendirilmektedir.

Kişilerin Hangi Besinleri Tüketmesi Gerektiği Belirlenmektedir

Bir çok kişi uyguladığı diyetlerden olumlu sonuçlar alamadığı için psikolojik olarak yıpranmaktadır. Bu durumun önüne geçebilen tükürük testi uygulaması ile kişinin tüketmesi gereken ve asla tüketmemesi gereken besinler belirlenmektedir. Test sonucuna göre hazırlanan beslenme programı ile daha hızlı ve kesin sonuç veren bir zayıflama programı hazırlanmaktadır.Kopya Diyet Tehlikesi

Bir çok kişi kendi vücudunu tanımadan diyet listelerine başvurmaktadır. Bazı kişiler, en iddialı diyet listelerini uygulasa bile zayıflayamamaktadır. Bu durumu tamamen ortadan kaldırmak için kişiye özel testler uygulanıyor ve yememesi gereken besinler belirleniyor. Bunun ışığında da kişiye uygun olarak bir diyet listesi hazırlanıyor. Vücudunuzun sağlık sorunlarını ve ilerde oluşabilecek hastalıkları bilmeden uyguladığınız diyet listeleri ile vücut sağlığınızı tehlikeye atmış oluyorsunuz.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?