Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiHerkes şokta… Ünlü oyuncu da bir zamanlar kedicikmiş! Görüntüleri ortaya çıktı!


Herkes şokta… Ünlü oyuncu da bir zamanlar kedicikmiş! Görüntüleri ortaya çıktı!

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Herkes şokta… Ünlü oyuncu da bir zamanlar kedicikmiş! Görüntüleri ortaya çıktı! Her şey ifşa oldu

Ünlü oyuncunun, “suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek” ve “birden fazla kişiyle birlikte ve silahla, cinsel saldırı” gibi onlarca suçtan 150 yıldan bin 365 yıla kadar hapsi talep edilen Adnan Oktar’ın kedicik diye tabir edilen müridlerden olduğu ortaya çıktı.Mucize filminde oynadıktan sonra ünlenen Seda Tosun’un yıllar önce Adnan Oktar’ın programına katıldığı ortaya çıktı.Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Mucize’ filmiyle şöhrete kavuşan Seda Tosun’un yıllar sonra ortaya çıkan görüntüleri şaşkınlık yarattı.

Oyuncunun, “suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek” ve “birden fazla kişiyle birlikte ve silahla, cinsel saldırı” gibi onlarca suçtan 150 yıldan bin 365 yıla kadar hapsi talep edilen Adnan Oktar’ın programına katıldığı ortaya çıktı.Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar kediciklerin arasındaymış
Seda Tosun, müzisyen Eymen Adal ile nikah masasına oturmuştu

GÖZLER ÜNLÜ OYUNCUYA ÇEVRİLDİ

Görüntüler kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Konuyla ilgili ünlü oyuncunun herhangi bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.


Mucize filminden bir kare;

Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar kediciklerin arasındaymış

Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş


Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?