Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiVazelin ile Parfüm Kokusunun Kalıcılığını Arttırmak


Vazelin ile Parfüm Kokusunun Kalıcılığını Arttırmak

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
0
(0)


Vazelin ile Parfüm Kokusunun Kalıcılığını Arttırmak

Parfüm kullanırken en büyük sorunlardan birisi de kalıcılığının az olmasıdır. Sadece ucuz parfümlerde değil, çok pahalı marka parfümlerde bile kalıcılık zor bulunabilen bir durumdur. Parfüm kalıcılığı yüksek olsa bile, teniniz ile uyum sağlamadığında çok kısa sürede uçup gidecektir. Parfüm kalıcılığını arttırmak için uygulayabileceğiniz bazı farklı yöntemler de mevcut. Vazelin kullanımı da bunlardan birisi. Aşağıda bilgisini vereceğimiz yöntem sayesinde, vazelini kullanarak parfümünüzün kalıcılığını arttırabilirsiniz. Parfüm kalıcılığını arttırmak için teninizle uyum sağlamasını teninize işlemesini sağlamış olursunuz.


Vazelin Kullanarak Parfüm Kalıcılığını Arttırın

Parfüm kalıcılığını arttırmak için vazelini kullanabileceğinizi hiç düşünmemiştiniz eminiz. Halbuki, parfüm kalıcılığını arttırmak için çok basit bir yöntem olarak hafızalara kazınması gerekiyor diyebiliriz. Parfümün vücudumuzda kalıcı olması için bilek içlerine ve boyun bölgesine sıkıldığını biliyorsunuzdur. Vazelini de bu bölgelere uygulamanız gerekecek. İyi marka bir vazelin alın. Parfüm uygulamadan öncede duş almanızı öneriyoruz. Temiz vücudunuzda parfümün etkisi daha kalıcı olacaktır. Parfüm sıkmadan önce vazelini bilek içlerinize ve boynunuza sürün. Ardından da parfümü uygulayın. Vazelin sayesinde parfüm teninize işleyecek ve kalıcılığı artacaktır.

Parfüm kalıcılığı konusunda, parfümün özelliği de önemlidir. EDP ve EDT farkını araştırmanızı öneriyoruz. EDP ürünler, EDT’lere göre çok daha kalıcı olmaktadır. Bu yüzden EDP ürün tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte, orjinal olmayan ürünleri kullanmamanız gerektiğinin de altını çizmek istiyoruz. Sahte parfümlerin içinde çok fazla kimyasal ve sağlığa zararlı madde kullanılmaktadır. Vücudunuza ve sağlığınıza zarar vermemek, kokuları da daha kalıcı olarak kullanmak istiyorsanız, orjinal ürün tercih etmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Sahte ürün kullanmak yerine, bütçenize göre daha uygun fiyatlı markaların orjinal parfümlerini alabilirsiniz.Bu içeriği ne kadar beğendiniz?Bu içeriğin puanı: 0 ( Oylayan kişi: 0 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?