Kadınca Tarifler – Lezzetli, Pratik ve En Nefis Yemek Tarifleri SitesiVücudu Temizleyip Zayıflatan Çay Karışımı


Vücudu Temizleyip Zayıflatan Çay Karışımı

LoadingFavoriteDeftere Ekle!
2.3
(4)


Vücudu Temizleyip Zayıflatan Çay Karışımı

Zayıflamak için vücudun zararlı toksinlerden arınması gerekmektedir. Bu toksinleri vücudumuzdan uzaklaştırmak için de doğal bitkilere ihtiyaç duymaktayız. Çeşitli bitkilerin karışımları ile ortaya çıkan zayıflama çaylarının büyük bir bölümü toksin atıcı etkiye sahiptir. Vücudu toksinlerden arındırdıktan sonra sindirim sistemi daha iyi çalışır hale gelir bu sebeple de yağ yakımı hızlanır. Sağlıklı beslenmeye dikkat ederek bu çayları da tüketirseniz, kısa sürede zayıflamaya başlayabilir ve hayal ettiğiniz vücuda kavuşabilirsiniz.

Toksin Arındırıcı Zayıflatan Çay Karışımı

Bu karışım 4 farklı çayın birleşiminden oluşuyor. Her bir çayın ayrı özellikleri ve faydaları bulunmaktadır. Bu faydaların birleşimi ile ortaya çok güçlü bir zayıflatıcı çay karışımı çıkıyor. Bu çay karşımını her gün tüketmeye devam ederseniz, çok kısa süre sonra olumlu sonuçlar elde etmeye başlarsınız.


Çay Karışımı Çeşitleri;

Yeşil Çay : Stresi ortadan kaldıran ve beynin işleyişine olumlu etkileri bulunduran amine asit olarak da bilinen Theanine içermektedir. Ayrıca, kilo vermek için büyük bir faydası olan polifenoller ve flavonoidler bakımından zengindir. Bu mineraller ile güçlü bir antioksidana dönüşür.

Hibiscus : Vücudunuzdaki çeşitli iltihaplanmaları ortadan kaldırır ve kötü bakterilere karşı savaş açar.Kuşburnu : C vitamini deposu olarak bilinen kuşburnu çayı, bağışıklık sistemini güçlendirir, cilt bozuklukları için de mükemmel bir faydaya sahiptir.

Papatya : Bağırsakların düzenli çalışması ve sindirim sistemi sorunlarını ortadan kaldırmasında inanılmaz olumlu bir etkiye sahiptir.

Hazırlanışı : Bütün çaylardan eşit miktarda karıştırarak zayıflama çayını elde edeceksiniz. İçeceğiniz zaman demlemek için her bir çaydan birer çay kaşığı yani 4 çay kaşığı miktarda alarak karıştırın ve sıcak su içinde demleyip süzün. Eğer doğal çay bulamıyorsanız, poşet alıp içlerini boşaltabilirsiniz.Bu kadar basit bir şekilde hazırlayabileceğiniz çay ile vücudunuzu temizleyip zayıflamak için güçlü bir zemin oluşturabilirsiniz.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz?

Bu içeriğin puanı: 2.3 ( Oylayan kişi: 4 )Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?